Grąžinimas : Nuolaida Rankinės
Krepšelis (empty)
Jūsų krepšelis tuščias.
BOX_HEADING_MENU
TagLine Here

Grąžinimas

Norėdami grąžinti prekes įsigytas elektroninėje parduotuvėje Tei.lt, tai galite padaryti per 14 dienų nuo prekių pristatymo datos. Pirkėjas turi nedelsiant informuoti mus kreipdamasis el. paštu:[email protected] (nurodykite užsakymo numerį ir grąžintinų prekių sąrašą, bei vardą ir pavardę). Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, mes įsipareigojame savo lėšomis pasirinktinai pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217. Tinkamos kokybės prekių grąžinimas galimas tik ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintų „Daiktų pardavimo ir paslaugų teiimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių“ nustatyta tvarka. Šiuo atveju prekių grąžinimo išlaidas apmokate Jūs, tai yra klientas.

Grąžinamos prekės turi būti:
  • Prekė turi būti gautoje pakuotėje, tvarkingoje pakuotėje; 
  • Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
  • Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, odos tikruma patvirtinantys ženklai,  nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.);
  • Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo gauta;
  • Grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas;
Pinigų grąžinimas:
Pinigai yra grąžinami ne veliau kaip per 5 darbo dienas. Nuo to momento kai prekės yra gaunamos ir patvirtinamos, kad jos neprarado sovo prekinės išvaizdos. Taip pat apie pinigų grąžinimą informuojame raštu.